Wczytuję dane...
Kod producenta: UZNPL081
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: NEONEX

Prezenty dla gości weselnych

Interesują Cię pomysły na podziękowania dla gości weselnych? Chcesz wyrazić wdzięczność za to, że w tym dniu byli razem z Tobą i cieszyli się Twoim szczęściem? Zależy Ci na tym, aby wybrać drobny, ale gustowny, doskonale zaprojektowany i nienagannie wykonany upominek? Podziękowania prezenty dla gości weselnych, które oferujemy to doskonały pomysł. Wasz ślub i wesele na długo pozostaną w pamięci wszystkim gościom. Wystarczy, że postawisz na zawieszkę z naszego sklepu.

Jakie zawieszki proponujemy w sklepie?

Każda znajdująca się w naszej ofercie zawieszka została wykonana z brzozowej sklejki o grubości 3 mm. Powierzchnia sklejki została poddana solidnej obróbce, w czasie której nie tylko nadano jej pożądany kształt, ale także usunięto ślady przypaleń i pozbyto się zadziorków. Zaprojektowano ją tak, aby mogła zostać podarowana każdemu z gości weselnych. Zawieszkę zdobi jednostronny, kolorowy nadruk. Podarek można spersonalizować, umieszczając na nim Wasze imiona i datę uroczystości. Do zawieszki dołączamy woreczek z celofanu i sznureczek odpowiedniej długości. Jeśli interesują Cię naprawdę udane pomysły na podziękowania dla gości weselnych, proponowana zawieszka to bardzo dobry wybór.

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • dołączony woreczek ze sznureczkiem,
  • element wyszlifowany - bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Do wykonania podziękowania potrzebuję:

  • imiona nowożeńców,
  • datę uroczystości.

Wszystkie informacje do wykonania pamiątki możesz wysłać w wiadomości e-mail lub wpisać w rubrykę "uwagi" podczas składania zamówienia.

Wymiar pamiątki dotyczy elementu drewnianego (bez woreczka). Woreczek celofanowy jest dołączony do przesyłki - nie pakujemy podziękowań.

podziękowania prezenty dla gości weselnych