Wczytuję dane...
Kod producenta: UZNPL077
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: NEONEX

Prezenty dla gości weselnych

Wychodzisz za mąż i niemal wszystko masz już zapięte na ostatni guzik? Brakuje Ci tylko podziękowań dla gości weselnych? Zależy Ci na tym, aby upominki dla gości były estetyczne i oryginalne? Oferowane przez nas podziękowania dla gości weselnych za przybycie spełnią Twoje oczekiwania. Doskonale wiemy, że organizacja ślubu i wesela pociąga za sobą spore koszty. Dlatego proponowane przez nas pomysły na prezenty dla gości weselnych nie są drogie. Przez Twoich gości na pewno mile zostanie przyjęty magnes z naszego sklepu. To upominek, który w odróżnieniu od czekoladek pozostanie z gośćmi na lata.

Czym odznacza się oferowany magnes?

Proponujemy magnes, który został wykonany z brzozowej sklejki w pierwszym gatunku. Została ona poddana bardzo starannej obróbce, dlatego na jej powierzchni nie ma śladów przypaleń ani zadziorów. Zadbaliśmy o to, aby nie trzeba było poszukiwać odpowiedniego opakowania. Do magnesu dołączamy wykonany z celofanu woreczek oraz niezbędny do jego zawiązania sznureczek odpowiedniej długości. Na magnesie mogą znaleźć się Wasze imiona oraz data ślubu. To podziękowania dla gości weselnych za przybycie, które mogą być więc spersonalizowane.

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 6,0 cm,
  • zawieszka (upominek bez magnesu),
  • dołączony woreczek ze sznureczkiem,
  • element wyszlifowany - bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Do wykonania podziękowania potrzebuję:

  • imiona nowożeńców,
  • datę uroczystości.

Wszystkie informacje do wykonania pamiątki możesz wysłać w wiadomości e-mail lub wpisać w rubrykę "uwagi" podczas składania zamówienia.

Wymiar pamiątki dotyczy elementu drewnianego (bez woreczka). Woreczek celofanowy jest dołączony do przesyłki - nie pakujemy podziękowań.

pomysły na prezenty dla gości weselnych