Kategoria: Zakończenie roku szkolnego

Statuetka dla nauczyciela ma zakończenie roku szkolnego

Statuetka dla nauczyciela na zakończenie szkoły

Ile razy w ciągu roku szkolnego podziękowałeś nauczycielowi za jego pracę?! No właśnie – a jest to praca wyjątkowa, więc równie wyjątkowy powinien być prezent dla Nauczyciela. Warto nim obdarować wychowawcę – przynajmniej raz w roku, gdy przychodzi czas na zakończenie roku szkolnego. To właśnie wtedy wyraz wdzięczności przekazany w tak oryginalny sposób, jak ta drewniana statuetka będzie miał najpiękniejszy wydźwięk. Sam spójrz, jak pięknie jest to wykonana rzecz! Ten przecudowny design zostanie doceniony przez nauczyciela, podobnie jak sama wysoka jakość wykonania.

Czytaj dalej
Zakończenie roku szkolnego

Upominek dla ucznia na zakończenie roku szkolnego

Atrakcyjny pomysł na prezent dla Ucznia na zakończenie roku wcale nie musi pochłonąć całej nauczycielskiej pensji! To błędne myślenie z powodu którego sporo wychowawców z góry odrzuca pomysł na jakikolwiek upominek dla swojej klasy. Jednak wystarczy rzut oka na te magnesy, aby zrozumieć, że można dać swoim wychowankom coś naprawdę ładnego, solidnego i to niedużym kosztem. Idealnie pasujące do okoliczności drobiazgi to piękny pomysł na podziękowanie uczniom za wszystkie wspólne spędzone chwile.

Czytaj dalej
Gratulacje na zakończenie roku szkolnego

Gratulacje na zakończenie roku szkolnego – zawieszka

Jak pogratulować swoim uczniom szczęśliwego ukończenia pierwszego, bądź kolejnego roku edukacji? Zawieszka dla Ucznia będzie upominkiem w dobrym guście! Mamy tutaj do czynienia z wykonaniem pierwszej klasy, dlatego można mieć pewność, że nawet najbardziej wymagający z uczniów – będzie zadowolony. Nie bój się też jako nauczyciel, że ten podarunek na zakończenie roku pochłonie sporą część Twojej pensji – to piękny, acz niedrogi podarunek, więc i o to martwić się nie trzeba.

Czytaj dalej
Zakończenie roku przedszkolnego

Magnesy na zakończenie roku przedszkolnego

Każdy uczeń (choć zwykle się do tego nie przyznaje) – ceni sobie uznanie i sympatię swojego wychowawcy. Będąc nauczycielem powinieneś o tym pamiętać i dać swojej gromadce coś miłego na zakończenie roku. Nie oznacza to jednak, że prezent dla klasy musi Cię kosztować majątek! Wręcz przeciwnie – prezentowane magnesy pięknie udowadniają, że można za niewielką sumę podarować coś naprawdę olśniewająco. Tutaj widać troskę o to, by każdy szczegół był dopracowany – tak samo jak, Ty troszczysz się o swoich uczniów.

Czytaj dalej
Zakończenie roku szkolnego

Zawieszka dla ucznia na zakończenie roku szkolnego

Bardzo miły gestem ze strony wychowawcy, tudzież innego nauczyciela jest wręczenie uczniom choć drobnego upominku na zakończenie roku szkolnego. Oczywiście miło byłoby gdyby upominek nie kosztował dużo, ale równocześnie był niezwykły i dobrze wykonany. Rozwiązaniem tego zdaje się być ta elegancka zawieszka – dla uczniów będzie to wspaniała pamiątka wspólnie spędzonego czasu za murami szkoły, a dla nauczyciela – jedynie drobny wydatek. Pewne jest, że taki podarunek będzie doceniony!

Czytaj dalej
Zakończenie roku przedszkolnego

Pamiątka dla przedszkolaków na zakończenie roku

Jesteś w radzie rodziców i od dawna zastanawiasz się nad tym, jaki upominek dla dzieci z okazji zakończenia roku przedszkolnego będzie odpowiedni? Szukasz drobnego podarku dla przedszkolaków z okazji zakończenia roku przedszkolnego, który sprawi im radość? Nietuzinkowe drobiazgi oferuje nasza hurtownia prezentów na zakończenie roku przedszkolnego. Z przygotowanej oferty możesz skorzystać także wtedy, gdy interesuje Cię efektowny magnes, który może być upominkiem dla Pani w przedszkolu z tej samej okazji.

Czytaj dalej
Zakończenie roku szkolnego

Pomysł na upominek na koniec roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego ucznia. W tym dniu coraz częściej uczniowie otrzymują nie tylko świadectwa, ale także drobne upominki. Szukasz tanich produktów, które można podarować każdemu uczniowi? Nasza hurtownia prezentów na zakończenie roku szkolnego jest miejscem, w którym takie upominki możesz kupić. Proponujemy produkty odpowiednie zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców, w naszej hurtowni możesz kupić także wyroby, które sprawdzą się jako nietuzinkowy prezent dla nauczycieli.

Czytaj dalej