Kategoria: Dzień Nauczyciela

Serca magnesy na Dzień Nauczyciela

Podarunek na Dzień Nauczyciela – serca magnesy

Można wyrazić wdzięczność nauczycielom na wiele sposobów, ale najlepszą okazją ku temu jest obchodzony 14 października Dzień Nauczyciela. Jeśli chodzi o sam prezent – świetnym pomysłem są drewniane magnesy i to z wielu powodów. Zacznijmy od samego wykonania – drewno brzozowe prezentuje się niezwykle ładnie, jest też bardzo solidne. Wykonana z niego pamiątka będzie cieszyć wychowawcę długie lata. Po drugie – wystarczy rzut oka na wzory, aby zrozumieć, że są w pełni dopasowane do okazji, o jakiej mowa. Prezentują się iście elegancko!

Czytaj dalej
Drobiazg na Dzień Nauczyciela

Statuetka na Dzień Nauczyciela – drewniany drobiazg

Dla wszystkich – uczniów i nauczycieli – dzień 14 października to wielkie święto. Przyjęło się, iż klasa podejmuje starania, aby przy tej okazji wyrazić wdzięczność dla nauczycieli pod postacią drobnego upominku. W tym miejscu chcemy podzielić się taką inspiracją prezentową – jest to urocza statuetka, wykonana pieczołowicie z drewna brzozowego. Dopracowana w każdym calu – będzie cieszyć i inspirować wychowawcę. Za każdym razem, gdy na nią spojrzy – wróci mu motywacja!

Czytaj dalej
Magnes dla nauczycielki

Pamiątka na Dzień Nauczyciela – magnes na lodówkę

W dniu Nauczyciela ma się okazję do wyrażenia wdzięczności, a nawet pokazaniu się kadrze pedagogicznej z jak najlepszej strony. Warto wykorzystać tę szansę! Może w tym pomóc fajny pomysł na prezent – jak te drewniane magnesy. Bardzo oryginalne i tak samo przydatne! Każdy nauczyciel będzie zadowolony z takiego podarunku, a wszyscy uczniowie docenią fakt, że jest to inspiracja na tanie prezenty, a nie takie, które wymagają wyłożenia sporych oszczędności.

Czytaj dalej
Zawieszka dla nauczyciela

Upominek na Dzień Nauczyciela – zawieszka z drewna

Doskonała okazja, aby wyrazić nauczycielowi swoją wdzięczność za cały jego trud, zaangażowanie i troskę? To oczywiście Dzień Nauczyciela! Dobrze jest tego dnia postawić na niebanalny, a nawet śmieszny prezent – w końcu śmiech to zdrowie. Miło będzie również wtedy, gdy ten sam podarunek będzie wysokiej jakości, pięknie wykonany – a na to można zdecydowanie liczyć w przypadku tej uroczej zawieszki. Do wyboru są liczne wzory – inspiracje, dzięki którym nie będzie trudu ze znalezieniem czegoś idealnego dla wychowawcy.

Czytaj dalej
Statuetka kwiat na Dzień Nauczyciela

Statuetka na Dzień Nauczyciela z motywem kwiatów

Dzień Komisji Edukacji Narodowej, bardziej znany jako Dzień Nauczyciela – to ważne święto w życiu każdej szkoły. Jeśli chcesz sprawić ulubionemu wychowawcy miłą niespodziankę – spójrz na tę gotową inspirację. To oryginalny, drewniany prezent – stanowiący wspaniałą alternatywę dla klasycznych bukietów. Owszem – żywe kwiaty są piękne, pachnące i mile widziane. Sęk w tym, że po kilku dniach nie zostanie po nich ani śladu. Ta drewniana statuetka ma to do siebie, że będzie cieszyć swoim urokiem długie lata – cały czas przywołując piękne wspomnienia!

Czytaj dalej
Dzień Nauczyciela

Prezent na Dzień Nauczyciela – magnes na lodówkę

Bardzo polecamy ten pełen wdzięku upominek – jako inspirację prezentową na Dzień Nauczyciela. Zbyt często podarunki dla pedagogów są wybierane na szybko i z przypadku. Postaraj się, aby w tym roku było inaczej – a ten podarunek Ci w tym pomoże. Od razu widać, że został stworzony z myślą o tym, aby przynieść radość nauczycielowi. Od projektu, po wykonanie – każdy szczegół jest dedykowane pod to konkretne święto. Co z tego, ze są to tanie prezenty – skoro tak wyjątkowe i tak solidnie wykonane! Każdy wychowawca, czy pedagog poczuje się wyróżniony takim prezentem!

Czytaj dalej
Zawieszka na Dzień Nauczyciela

Zawieszka na Dzień Nauczyciela w kształcie serca

Jeśli chcesz podarować swojemu ulubionemu nauczycielowi naprawdę magiczny prezent – oto piękna rzecz, inspiracja prezentowa! Ta zawieszka stworzona właśnie z myślą o święcie, jakim jest Dzień Nauczyciela – to niedrogi pomysł na trafiony prezent. Pięknie pomoże wyrazić wielką wdzięczność za trud i troskę pedagoga, jest pięknie wykonana i prezentuje się naprawdę malowniczo. Jest to również solidny wyrób, zatem będzie cieszył wychowawcę jeszcze przez wiele lat od wręczenia.

Czytaj dalej
Statuetka na Dzień Nauczyciela

Drewniana statuetka z okazji Dnia Nauczyciela

Chociaż nie zawsze wstajemy chętnie na lekcje, zawsze dobrze jest podziękować tym, którzy są tam zawsze – chętni, by dzielić się wiedzą i troską! Statuetka na Dzień Nauczyciela to uroczy drobiazg, dzięki któremu każdy wychowawca poczuje się wyjątkowo. Pięknie wykonana, nawet po wielu latach będzie prezentować się nienagannie – jako ważna pamiątka, dopracowana w każdym calu. To po prostu urokliwy upominek obok którego nie da się przejść obojętnie. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego nauczyciela!

Czytaj dalej
Serduszko na Dzień Nauczyciela

Drewniane serce z magnesem na Dzień Nauczyciela

Można powiedzieć zwykłe “Dziękuję”, ale o milej będzie – jeśli podaruje się swojemu wychowawcy, bądź innemu Nauczycielowi taki oryginalny prezent! To dużo więcej niż upominek na Dzień Nauczyciela – to wyraz szacunku i wdzięczności za cały trud włożony do wychowania i nauczania. Stąd tak ujmujący charakter tego wykonanego z drewna brzozowego magnesu. Z racji tego, że mamy do czynienia właśnie z magnesem – warto dodać, iż jest to podarunek nie tylko ładny, ale i użyteczny. Każdy, nawet najbardziej wymagający pedagog będzie zadowolony!

Czytaj dalej
Producent prezentów na Dzień Nauczyciela

Pomysłowe podziękowania na Dzień Nauczyciela

Szukasz nietuzinkowego upominku dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej? Z myślą o święcie, które przypada 14 października, nasza hurtownia prezentów dla nauczyciela przygotowała bardzo bogatą ofertę ekologicznych, bo wykonanych z drewna upominków. Na rynku prezentów działamy już od dawna, dlatego też mamy do zaoferowania produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Stawiamy na wysoką  jakość, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Czytaj dalej